DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”

W naszej szkole w dniach 13 i 16 kwietnia 2018r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” dla klas I – III. Najpierw uczniowie zmierzyli się z zadaniami matematycznymi, a później ze sprawnościami zintegrowanymi. Zadania matematyczne rozwiązywało 19 uczniów, a sprawności zintegrowane 11. Zadania nie były łatwe. Czekamy teraz na wyniki. Trzymajcie kciuki.

                                                                                               Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.