DZIEŃ ZIEMI

23 kwietnia 2018r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Ziemi. Wszyscy uczniowie, zwyczajem naszej szkoły, przyszli ubrani na zielono, a klasy III b i IV a wystąpili w przedstawieniu ekologicznym „Jak rozweselić Ziemię?”. Przedstawienie miało na celu rozbudzić poczucie związku ze środowiskiem, rozwijać odpowiedzialność i potrzebę reagowania na problemy ekologiczne oraz uczulać na konieczność segregacji śmieci. Wszystkie wartości ,dzięki, którym nasza planeta będzie czysta, a my zdrowsi przekazane przez młodszych aktorów na pewno trafiły w serca wszystkich odbiorców.

Małgorzata Moskwa