DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ ZIEMI

23 kwietnia 2018r. w naszej szkole obchodzony był Dzień Ziemi. Wszyscy uczniowie, zwyczajem naszej szkoły, przyszli ubrani na zielono, a klasy III b i IV a wystąpili w przedstawieniu ekologicznym „Jak rozweselić Ziemię?”. Przedstawienie miało na celu rozbudzić poczucie związku ze środowiskiem, rozwijać odpowiedzialność i potrzebę reagowania na problemy ekologiczne oraz uczulać na konieczność segregacji śmieci. Wszystkie wartości ,dzięki, którym nasza planeta będzie czysta, a my zdrowsi przekazane przez młodszych aktorów na pewno trafiły w serca wszystkich odbiorców.

                                                                                                                          Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1132

Ogółem 83320

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
4
3
Days
1
5
Hours
1
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.