PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY KLASY 0-III

Uczniowie klas 0 – III wspólnie z zaproszonymi gośćmi -  przedszkolakami z żagańskich Przedszkoli kolorowo witali Wiosnę. Marzanna wykonana przez uczniów klas trzecich witała przed szkołą zaproszonych Gości, a delegacje klas trzecich rozdawały Im kolorowe balony. Utworzony korowód z Marzanną na czele wędrował wokół Orlika śpiewając przygotowane piosenki o Wiośnie. Żeby zima odeszła od nas ,to musieliśmy spalić kukłę symbolizującą zimę. I tak się stało, na przygotowanym placyku spłonęła Marzanna. Teraz wszyscy wyczekują nadejścia prawdziwej, ciepłej, zielonej wiosny.

Małgorzata Moskwa