DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY KLASY 0-III

 Uczniowie klas 0 – III wspólnie z zaproszonymi gośćmi -  przedszkolakami z żagańskich Przedszkoli kolorowo witali Wiosnę. Marzanna wykonana przez uczniów klas trzecich witała przed szkołą zaproszonych Gości, a delegacje klas trzecich rozdawały Im kolorowe balony. Utworzony korowód z Marzanną na czele wędrował wokół Orlika śpiewając przygotowane piosenki o Wiośnie. Żeby zima odeszła od nas ,to musieliśmy spalić kukłę symbolizującą zimę. I tak się stało, na przygotowanym placyku spłonęła Marzanna. Teraz wszyscy wyczekują nadejścia prawdziwej, ciepłej, zielonej wiosny.

  Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1136

Ogółem 83324

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
4
3
Days
1
5
Hours
5
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.