DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Drzwi Otwarte w naszej szkole

Nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla Małych Gości z Miejskich Przedszkoli. Dzieci uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez naszych nauczycieli. Brały udział w lekcji z użyciem e-tablicy, w zajęciach logiczno-matematycznych, plastycznych, wykonywały ciekawe doświadczenia. Nowością był udział przedszkolaczków w edukacji przez szachy, bawiły się z chustą animacyjną Klanzy. Miały okazję również zobaczyć Salę Zabaw, odwiedziły szkolną bibliotekę, Salę Tradycji, w której poznały i obejrzały pamiątki naszej szkoły. W tym szczególnym dniu miały okazję poczuć się „Jak być uczniem”.

 

                                                                        Monika Figiel, Jakub Harasymowicz

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
5
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.