Drzwi Otwarte w naszej szkole

Nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla Małych Gości z Miejskich Przedszkoli. Dzieci uczestniczyły w zajęciach przygotowanych przez naszych nauczycieli. Brały udział w lekcji z użyciem e-tablicy, w zajęciach logiczno-matematycznych, plastycznych, wykonywały ciekawe doświadczenia. Nowością był udział przedszkolaczków w edukacji przez szachy, bawiły się z chustą animacyjną Klanzy. Miały okazję również zobaczyć Salę Zabaw, odwiedziły szkolną bibliotekę, Salę Tradycji, w której poznały i obejrzały pamiątki naszej szkoły. W tym szczególnym dniu miały okazję poczuć się „Jak być uczniem”.

Monika Figiel, Jakub Harasymowicz