SPOTKANIE JUBILEUSZOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego z obchodami 70- lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2  odbyło się wspominkowe spotkanie z emerytowanymi pracownikami naszej szkoły. W auli szkolnej  na potrzeby naszego spotkania stworzyliśmy przytulną kawiarenkę, w której nasi goście mogli przy kawie i słodkim poczęstunku nacieszyć oko programem artystycznym przygotowanym przez naszych uczniów. Po części artystycznej nadszedł czas na wspominki i rozmowy z uczniami i pracownikami szkoły. Jakże miło było powspominać stare czasy.

Katarzyna Orman