DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WARSZTATY WIELKANOCNE

20 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne, które zostały przygotowane przez panią Elżbietę Skowrońską i panią Katarzynę Orman. Podczas warsztatów powstało wiele pięknych ozdób i stroików świątecznych wykonanych przez rodziców naszych uczniów, którzy wyrazili swoją chęć udziału w warsztatach- za co bardzo serdecznie im dziękujemy. W warsztatach wzięli również udział uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielami a także zaproszeni goście z Miejskich Przedszkoli w Żaganiu. Dzieci kolorowały świąteczne obrazki, dekorowały styropianowe jajka i zajączki, malowały jajka podgrzewanym kolorowym woskiem, robiły wydzieranki, wyklejanki i wiele wiele innych prac. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w warsztatach i zapraszamy za rok!

Katarzyna Orman

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
5
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.