WARSZTATY WIELKANOCNE

20 marca 2018r. w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne, które zostały przygotowane przez panią Elżbietę Skowrońską i panią Katarzynę Orman. Podczas warsztatów powstało wiele pięknych ozdób i stroików świątecznych wykonanych przez rodziców naszych uczniów, którzy wyrazili swoją chęć udziału w warsztatach- za co bardzo serdecznie im dziękujemy. W warsztatach wzięli również udział uczniowie naszej szkoły wspólnie z nauczycielami a także zaproszeni goście z Miejskich Przedszkoli w Żaganiu. Dzieci kolorowały świąteczne obrazki, dekorowały styropianowe jajka i zajączki, malowały jajka podgrzewanym kolorowym woskiem, robiły wydzieranki, wyklejanki i wiele wiele innych prac. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w warsztatach i zapraszamy za rok!

Katarzyna Orman