DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

POWITANIE WIOSNY

21 marca 2018r. uczniowie klas IV-VII żegnali zimę jednocześnie witając utęsknioną i wyczekiwaną przez nich WIOSNĘ! Barwny korowód przeszedł wokół Orlika a następnie spalono marzannę. Uczniowie przygotowali specjalne okrzyki i piosenki, które umiliły całą ceremonię. Następnie odbyły się   rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej. To był naprawdę udany dzień- pełen emocji i niezapomnianych wrażeń!

Katarzyna Orman

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
1
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.