PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W poniedziałek, 12 marca w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników. Przedstawienie teatralne dla swoich młodszych kolegów przygotowali uczniowie klasy III b pod opieką p. Małgorzaty Moskwy. Pierwszoklasiści obejrzeli przedstawienie, rozwiązali przygotowane dla nich zagadki związane z bajkowymi postaciami, złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tej uroczystości każdy uczeń I klasy otrzymał dyplom oraz zakładkę do książki.

Marzena Chłopek