DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W poniedziałek, 12 marca w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników. Przedstawienie teatralne dla swoich młodszych kolegów przygotowali uczniowie klasy III b pod opieką p. Małgorzaty Moskwy. Pierwszoklasiści obejrzeli przedstawienie, rozwiązali przygotowane dla nich zagadki związane z bajkowymi postaciami, złożyli przyrzeczenie i zostali pasowani na czytelników. Na pamiątkę tej uroczystości każdy uczeń I klasy otrzymał dyplom oraz zakładkę do książki.

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
4
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.