DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WYCIECZKA

Dnia 16 marca 2018 roku uczniowie klas Ia, IIa i IIIb wraz z nauczycielami: p. Edytą Skrzypek, p. Mirosławą Celińską, p. Małgorzatą Moskwą i p. Martyną Kiec pojechali na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry. Zbiórkę wyznaczono na godzinę 7:45. Po chwili oczekiwania na spóźnionych uczestników, autobus ruszył spod szkoły. Celem naszego wyjazdu było zwiedzanie Palmiarni Zielonogórskiej oraz wizyta w kinie. Bilety na film "Byczek Fernando" podarował burmistrz naszego miasta, p.Daniel Marchewka. Zarówno spacer, jak i seans przebiegły w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze. Ok. 13:30 wróciliśmy do szkoły nieco zmęczeni ale naładowani pozytywną energią.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
2
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.