WYCIECZKA

Dnia 16 marca 2018 roku uczniowie klas Ia, IIa i IIIb wraz z nauczycielami: p. Edytą Skrzypek, p. Mirosławą Celińską, p. Małgorzatą Moskwą i p. Martyną Kiec pojechali na jednodniową wycieczkę do Zielonej Góry. Zbiórkę wyznaczono na godzinę 7:45. Po chwili oczekiwania na spóźnionych uczestników, autobus ruszył spod szkoły. Celem naszego wyjazdu było zwiedzanie Palmiarni Zielonogórskiej oraz wizyta w kinie. Bilety na film "Byczek Fernando" podarował burmistrz naszego miasta, p.Daniel Marchewka. Zarówno spacer, jak i seans przebiegły w przyjemnej i koleżeńskiej atmosferze. Ok. 13:30 wróciliśmy do szkoły nieco zmęczeni ale naładowani pozytywną energią.