Szanowni Rodzice!

Zapraszamy do składania wniosków do oddziałów przedszkolnych mieszczących się w naszej szkole.

Składanie wniosków odbywa się od 05.03.2018 – 30.03.2018

Rodzice dzieci uczęszczających obecnie do oddziałów składają deklarację o kontynuacji uczęszczania dziecka do oddziału przedszkolnego.

Rodzice chcący zapisać dziecko składają wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

Od 23.04.2018 do 27.04.2018 należy złożyć pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka do oddziału przedszkolnego.
Wszystkie dokumenty można pobrać w sekretariacie szkoły (Ip.)
Ogłoszenie listy zakwalifikowanych dzieci
do 20.04.2018