DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

CIEKAWA LEKCJA- DOKARMIANIE ZWIERZĄT ZIMĄ

28 lutego 2018r. uczniowie klasy I A i III B uczestniczyli w ciekawych lekcjach, które przeprowadził pan Leszek Słomiński z Koła Łowieckiego z Wymiarek. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób zwierzęta w lesie są dokarmiane i co jedzą. Obejrzały zdjęcia zwierząt, które mieszkają w lesie oraz poznały odgłosy , jakie wydają te zwierzęta. Zajęcia były bardzo ciekawe, a zdobyta wiedza nieoceniona.

Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1432

Ogółem 81712

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
2
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.