DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

ZAPROSZENIE

Z okazji Roku Jubileuszowego związanego z obchodami 70- lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu mamy zaszczyt zaprosić byłych pracowników szkoły na spotkanie wspominkowe, które odbędzie się w piątek 23.03.2018r. o godz. 10.00 w sali nr 25.

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty

Zespół Promocji Szkoły

Licznik odwiedzin

Miesiąc 922

Ogółem 84699

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
7
0
Days
0
6
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.