DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 14 marca 2018 r. w Centrum Kultury w Żaganiu 43 uczniów żagańskich szkół zmagało się w VIII edycji konkursu recytatorskiego, w ramach Żagańskiej Kuźni Talentu. Znaleźli się tam również nasi uczniowie z Dwójeczki. W grupie najmłodszej Milena Mikołajewska, która została wyróżniona i będzie również reprezentowała naszą szkołę w konkursie powiatowym, w ramach Pro Arte Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Szprotawie, oraz Wojciech Kuszlewski. W II grupie wiekowej występowały Wiktoria Zając i Julia Jankowska.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
6
Hours
5
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.