KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 14 marca 2018 r. w Centrum Kultury w Żaganiu 43 uczniów żagańskich szkół zmagało się w VIII edycji konkursu recytatorskiego, w ramach Żagańskiej Kuźni Talentu. Znaleźli się tam również nasi uczniowie z Dwójeczki. W grupie najmłodszej Milena Mikołajewska, która została wyróżniona i będzie również reprezentowała naszą szkołę w konkursie powiatowym, w ramach Pro Arte Regionalnego Centrum Animacji Kultury w Szprotawie, oraz Wojciech Kuszlewski. W II grupie wiekowej występowały Wiktoria Zając i Julia Jankowska.