KONKURS RECYTATORSKI

7 marca w szranki stanęli miłośnicy recytacji. W szkolnym etapie konkursu udział wzięło 18 uczniów klas I-III oraz 19 uczestników z klas IV-VII. Po długich obradach jury w składzie: Edyta Skrzypek, Mirosława Celińska, Mirosława Ryży, Natalia Rudnicka, wyłoniło najlepszych. W kolejnym etapie konkursu naszą szkołę reprezentować będą cztery osoby:

Wojciech Kuszlewski i Milena Mikołajewska (kategoria klas I-III)
Wiktoria Zając i Julia Jankowska (kategoria klas IV-VII)

Wyróżnienia otrzymali:
klasy I-III
Julia Słonimska, Maksymilian Pałac, Kinga Twardowska, Małgorzata Kuźmiak, Oliwia Milewicz
klasy IV-VII
Natalia Kuśnierz, Magdalena Adamczyk, Sebastian Mikołajewski, Natan Kowalczyk, Jagoda Błażałek.

Konkurs prowadziła p. Marzena Chłopek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Natalia Rudnicka