"ŻAGAŃSKI DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI"

22 stycznia obchodzony był „Żagański DzieńŻyczliwości”. To dzień dobrych uczynków i dobrych emocji. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.  W naszej szkole stanęła Tablica Życzliwości, na którą wszyscy chętni mogli wpisać coś miłego. Samorząd Uczniowski od samego rana wręczał każdemu uczniowi i pracownikowi naszej szkoły Ordery Życzliwości oraz coś słodkiego. W godzinach popołudniowych odbył się apel, na którym gościliśmy Burmistrza Miasta Żagania Pana Daniela Marchewkę i Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Oświaty Pana Zbigniewa Białkowskiego. Uczniowie z okazji Dnia Życzliwości otrzymali bilety do kina, na basen oraz zestawy konsol x-box z kinectem.Naszą szkołę odwiedziła również telewizja TVP 3 – odsyłam na stronę telewizji gorzowskiej do obejrzenia krótkiej relacji z tego życzliwego dnia.