DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Zimowisko

ZIMOWISKO 2018

15 uczniów z PSP nr 2 wzięło udział w Półkolonii Zimowej organizowanej na terenie naszej szkoły. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji min. wyjście do kina w Pałacu Książęcym na seans pt. „Dzieciak rządzi”, wyjście do Miejskiej Biblioteki Publicznej na zajęcia z Survivalu- prowadzone przez p. Elżbietę Rakotoarison, wyjście na Komendę Powiatową Policji, wyjście na Komendę Straży Pożarnej, wycieczka do Muzeum Obozów Jenieckich, wycieczka do Jednostki Wojskowej w Żaganiu oraz  Świętoszowie. Odwiedzili nas również goście z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej prezentując zasady zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia oraz przedstawiciel Urzędu Miasta pan Piotr Puchalski wraz z przedstawicielką Komendy Powiatowej Policji panią Moniką Brodą prezentując film edukacyjny oraz pozycje obronne dot. postępowania w razie ataku psa. Dzieci korzystały również z Sali Zabaw oraz boiska Orlik. Nie zabrakło również zabaw plastycznych i literackich, które przysporzyły dzieciom mnóstwo radości i dobrej zabawy. Na zakończenie zimowiska uczniowie otrzymali upominki oraz dyplomy. Do zobaczenia za rok!!!!

Katarzyna Orman

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1013

Ogółem 88874

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
7
Days
0
9
Hours
0
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.