KARNAWAŁ

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W piątek 5 stycznia 2018r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-III. Na ten dzień aula szkolna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną balonami i kolorowymi światełkami. W przygotowaniu dekoracji uczestniczyli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ, wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas na słodki poczęstunek. Zabawa karnawałowa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Day