DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka!

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas pierwszych uczcili święto swoich babć
i dziadków przygotowując dla nich występy i miłe niespodzianki. Początkowo wszyscy zaproszeni goście zebrali się w auli szkolnej, gdzie uczniowie klasy IV c i uczennica klasy VI a zaprezentowali się w przedstawieniu jasełkowym oraz popisali się pięknym wykonaniem świątecznych piosenek i kolęd. Następnie babcie i dziadkowie przeszli do klas na spotkania ze swoimi wnuczętami. Wzruszeniom nie było końca podczas recytacji wierszy, śpiewania piosenek i popisów tanecznych w wykonaniu dzieci. Wszystkie babcie i dziadkowie otrzymali też od swoich wnucząt laurki i serdeczne życzenia. Spotkania odbyły się w miłej atmosferze przy kawie i słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice wraz
z wychowawcami oddziałów przedszkolnych i klas.  

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.