DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Wizyta przedszkolaków

16 stycznia do naszej szkoły licznie przybyły przedszkolaki z miejskich przedszkoli nr 2,3 i 5. Dzieci
z grup 5 i 6- latków obejrzały przedstawienie jasełkowe pt. „Boże Narodzenie mimo wszystko” oraz wysłuchały kolęd w wykonaniu uczniów klasy IV c i Martyny Hawryluk uczennicy klasy VI a. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał obrazki do kolorowania w formie książeczki. To noworoczne spotkanie zapoczątkowało kolejne planowane odwiedziny przedszkolaków w naszej szkole. I tak już podczas ferii zimowych przedszkolaki będą mogły korzystać ze szkolnej sali zabaw,
a po feriach zasiądą w szkolnych ławeczkach, żeby poczuć, jak to jest być uczniem w ramach cyklu zajęć pod hasłem „Zobacz Asie, jak jest w klasie”.

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
1
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.