Wizyta przedszkolaków

16 stycznia do naszej szkoły licznie przybyły przedszkolaki z miejskich przedszkoli nr 2,3 i 5. Dzieci
z grup 5 i 6- latków obejrzały przedstawienie jasełkowe pt. „Boże Narodzenie mimo wszystko” oraz wysłuchały kolęd w wykonaniu uczniów klasy IV c i Martyny Hawryluk uczennicy klasy VI a. Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał obrazki do kolorowania w formie książeczki. To noworoczne spotkanie zapoczątkowało kolejne planowane odwiedziny przedszkolaków w naszej szkole. I tak już podczas ferii zimowych przedszkolaki będą mogły korzystać ze szkolnej sali zabaw,
a po feriach zasiądą w szkolnych ławeczkach, żeby poczuć, jak to jest być uczniem w ramach cyklu zajęć pod hasłem „Zobacz Asie, jak jest w klasie”.

Marzena Chłopek

Minute