KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

To już tradycja!!!

Kolejny raz w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, który otwarto 18. Grudnia 2017r. Opiekunami  kiermaszu były panie Elżbieta Skowrońska i Katarzyna Klorek - Razum

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz wszystkim uczniom za aktywny udział w przygotowaniu oryginalnych świątecznych ozdób na szkolny kiermasz bożonarodzeniowy.  Zebrane fundusze zasiliły konto Rady Rodziców naszej szkoły.  Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym kiermaszu.

Elżbieta Skowrońska,