WARSZTATY BOŻONARODZENIOWIE

Dnia 15 grudnia 2017r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych podczas których, mogli pokazać swoje umiejętności i rozwijać zdolności plastyczne.  Uczyli się nowych technik rękodzielniczych pod kierunkiem rodziców p. Katarzyny Kuśnierz, Agnieszki Piątek, Joanny Różyło oraz p. Małgorzaty Kuszlewskiej. Nad całością czuwały panie Elżbieta Skowrońska i Katarzyna Orman.  Powstały ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne ozdoby takie jak: aniołki, gwiazdki, bombki, choinki, stroiki oraz ozdobne pierniki świąteczne. Wszyscy dobrze się bawili. Warsztaty przebiegały w miłej świątecznej atmosferze przy dźwiękach kolęd. Wykonane ozdoby zostały wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego oraz pięknie prezentowały się w domach naszych uczniów.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc  i  zaprezentowanie swoich umiejętności podczas tegorocznych warsztatów.

Elżbieta Skowrońska