DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWIE

Dnia 15 grudnia 2017r uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach bożonarodzeniowych podczas których, mogli pokazać swoje umiejętności i rozwijać zdolności plastyczne.  Uczyli się nowych technik rękodzielniczych pod kierunkiem rodziców p. Katarzyny Kuśnierz, Agnieszki Piątek, Joanny Różyło oraz p. Małgorzaty Kuszlewskiej. Nad całością czuwały panie Elżbieta Skowrońska i Katarzyna Orman.  Powstały ciekawe, oryginalne i niepowtarzalne ozdoby takie jak: aniołki, gwiazdki, bombki, choinki, stroiki oraz ozdobne pierniki świąteczne. Wszyscy dobrze się bawili. Warsztaty przebiegały w miłej świątecznej atmosferze przy dźwiękach kolęd. Wykonane ozdoby zostały wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu świątecznego oraz pięknie prezentowały się w domach naszych uczniów.  Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc  i  zaprezentowanie swoich umiejętności podczas tegorocznych warsztatów.

                                            Elżbieta Skowrońska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
6
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.