IX Spotkanie Grup Kolędniczych i Jasełkowych w Pałacu Książęcym w Żaganiu

W środę 13 grudnia w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego w Żaganiu odbyło się IX Spotkanie Grup Kolędniczych i Jasełkowych w ramach VIII Żagańskiej Kuźni Talentów. Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 reprezentowała klasa IV c prezentując spektakl jasełkowy „Boże Narodzenie mimo wszystko” oraz uczennica klasy VI a- Martyna Hawryluk. Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie- czego im oczywiście gratulujemy! Szczególne podziękowania należą się  pani Elżbiecie Skowrońskiej za wspaniałe przygotowanie uczniów do występu!

Katarzyna Orman