DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Halloween w klasie III c

W tym roku wyjątkowo długo obchodziliśmy Halloween. Na początku mamy uczniów przygotowały odpowiedni nastrój w klasie… Wszędzie były pajęczyny, pająki, szkielety, duchy i szyderczo uśmiechające się dynie. Na piątkowe lekcje przyszły czarownice, Śmierć, Drakula, Zombi, kościotrupy, wampiry i nietypowa pani pielęgniarka. W kolejnych dniach natomiast było „strasznie smacznie”.

Marta Susfał

Licznik odwiedzin

Miesiąc 860

Ogółem 77592

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
7
Days
0
3
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.