„Śniadanie daje moc”

Jesteśmy szkołą, która bierze udział w programie „Śniadanie daje moc”. Dnia 8 listopada wszystkie oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 przygotowały wspólne śniadanie. Dodatkowym zadaniem dla wszystkich dzieci było zaprojektowanie „Wesołej kanapki dla niejadka”, której nie oprze się żadne dziecko. Było głośno, radośnie, kolorowo - bardzo smacznie i bardzo zdrowo!

Pamiętajmy - „Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!”

Marta Susfał