DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

„Śniadanie daje moc”

Jesteśmy szkołą, która bierze udział w programie „Śniadanie daje moc”. Dnia 8 listopada wszystkie oddziały przedszkolne oraz klasy 1-3 przygotowały wspólne śniadanie. Dodatkowym zadaniem dla wszystkich dzieci było zaprojektowanie „Wesołej kanapki dla niejadka”, której nie oprze się żadne dziecko. Było głośno, radośnie, kolorowo - bardzo smacznie i bardzo zdrowo! 

Pamiętajmy - „Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!”

Marta Susfał

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 860

Ogółem 77592

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
7
Days
0
3
Hours
0
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.