DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Wycieczka na Policję

 

Uczniowie klasy 3c w dniu 16 listopada 2017 r. odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Żaganiu. St. sierż. Monika Broda z Wydziału Prewencji KPP w Żaganiu pokazała dzieciom najciekawsze pomieszczenia w budynku komendy i przypomniała podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele wrażeń i z pewnością wybierzemy się tam na wiosnę.

Marta Susfał

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 860

Ogółem 77592

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
7
Days
0
3
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.