DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Higiena osobista

Dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a, 0b i 0c brały udział w zajęciu edukacyjnym „Higiena osobista ucznia – zapobieganie próchnicy zębów, technika prawidłowego mycia zębów” z udziałem specjalnego gościa Pani pielęgniarki szkolnej Barbary Backiel. Zajęcie miało na celu stworzenie sytuacji sprzyjającej rozwojowi nawyków i zachowań prowadzących do samodzielności dbania o zdrowie. „Rybki” z grupy 0b zaprezentowały program artystyczny dla rodziców i zaproszonych gości.

                                                                                                  Monika Lis

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 753

Ogółem 77485

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
2
Hours
0
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.