DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11. 11. 2017 r.

11 listopada uczniowie klasy VII wraz z pocztem sztandarowym szkoły, uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się w kościele Nawiedzenia NMP w Żaganiu. W uroczystościach uczestniczyły władze naszego miasta na czele z p. Burmistrzem Danielem Marchewką, wojskowa kompania reprezentacyjna, kombatanci, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Żagania. Po Mszy świętej uczestniczyliśmy w apelu pamięci  i złożyliśmy wiązankę kwiatów przy pomniku Sybiraków.                                                                                     

 Elżbieta Skowrońska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 749

Ogółem 77481

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
0
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.