ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11. 11. 2017 r.

11 listopada uczniowie klasy VII wraz z pocztem sztandarowym szkoły, uczestniczyli w uroczystych obchodach Święta Niepodległości, które odbyły się w kościele Nawiedzenia NMP w Żaganiu. W uroczystościach uczestniczyły władze naszego miasta na czele z p. Burmistrzem Danielem Marchewką, wojskowa kompania reprezentacyjna, kombatanci, zaproszeni goście oraz mieszkańcy Żagania. Po Mszy świętej uczestniczyliśmy w apelu pamięci  i złożyliśmy wiązankę kwiatów przy pomniku Sybiraków.

Elżbieta Skowrońska