DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PLUSZOWE MISIE OPANOWAŁY SZKOŁĘ!

„Czy to jutro czy to dziś, każdemu potrzebny jest miś!”

W piątek, 24 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia.              W tym dniu uczniowie klas I-III przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszowe misie. Wszystkie misie zostały dokładnie policzone i okazało się, że najwięcej ich przynieśli uczniowie klasy III c oraz II a i to oni zostali zwycięzcami szkolnego konkursu na największą ilość misiów. Podczas każdej przerwy w bibliotece szkolnej odbywało się głośne czytanie przygód misiowych bohaterów książek. Każda przerwa poświęcona była innemu misiowemu bohaterowi. Książki czytały uczennice z klasy VII a: Jagoda Błażałek, Ania Jopek i Kamila Góralczyk. W bibliotece przygotowany też został duży arkusz papieru, na którym chętni uczniowie rysowali portrety swoich misiów. Wszyscy odwiedzający w tym dniu bibliotekę mogli też obejrzeć wystawę książek, których bohaterami były oczywiście misie. Mamy nadzieję, że był to miły dzień spędzony z ulubionymi pluszakami!

Marzena Chłopek 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 750

Ogółem 77482

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
2
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.