PLUSZOWE MISIE OPANOWAŁY SZKOŁĘ!

„Czy to jutro czy to dziś, każdemu potrzebny jest miś!”

W piątek, 24 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia.              W tym dniu uczniowie klas I-III przynieśli do szkoły swoje ulubione pluszowe misie. Wszystkie misie zostały dokładnie policzone i okazało się, że najwięcej ich przynieśli uczniowie klasy III c oraz II a i to oni zostali zwycięzcami szkolnego konkursu na największą ilość misiów. Podczas każdej przerwy w bibliotece szkolnej odbywało się głośne czytanie przygód misiowych bohaterów książek. Każda przerwa poświęcona była innemu misiowemu bohaterowi. Książki czytały uczennice z klasy VII a: Jagoda Błażałek, Ania Jopek i Kamila Góralczyk. W bibliotece przygotowany też został duży arkusz papieru, na którym chętni uczniowie rysowali portrety swoich misiów. Wszyscy odwiedzający w tym dniu bibliotekę mogli też obejrzeć wystawę książek, których bohaterami były oczywiście misie. Mamy nadzieję, że był to miły dzień spędzony z ulubionymi pluszakami!

Marzena Chłopek