DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

„Z Burmistrzem w szkolnej ławie”….

zasiadł Olek z Va podczas wizyty burmistrza Daniela Marchewki, dyrektora  Zbigniewa Białkowskiego w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Żaganiu.

                Panowie docenili zaangażowanie społeczności uczniowskiej podczas obchodów święta 11 LDKP i w geście podziękowania uraczyli ich rogalami świętomarcińskimi.

                Przy tej okazji ( a była to lekcja religii ) wszyscy poznali historię Świętego Marcina!

Lekcja była słodka i pouczająca. 

                                                                                                           Elżbieta Skowrońska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 749

Ogółem 77481

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
1
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.