DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

31 października w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Dzień Szalonych Fryzur- zainicjowany przez p. Iwonę Trybulińską, Mirosławę Ryży i Katarzynę Orman. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w niesamowitych i niepowtarzalnych fryzurach. Ich głowy zdobiły różnego rodzaju peruki, kucyki, kitki, warkocze, irokezy itp. Dzięki zaangażowaniu i współpracy rodziców z klasy 2 a p. Justyny Jóźwiak oraz p. Eweliny Plopy w naszej szkole funkcjonował Salonik Fryzjerski, który oferował ciekawe i niepowtarzalne fryzury. Kolejki do salonu nie miały końca ale nasze zdolne mamy poradziły sobie z tym wyzwaniem- za co serdecznie im dziękujemy!

Dzień Szalonych Fryzur był dniem pełnym wrażeń i niesamowitych emocji. Zapewne na długo pozostanie w pamięci uczniów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Katarzyna Orman

Licznik odwiedzin

Miesiąc 751

Ogółem 77483

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
4
5
Days
1
1
Hours
5
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.