DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR

31 października w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Dzień Szalonych Fryzur- zainicjowany przez p. Iwonę Trybulińską, Mirosławę Ryży i Katarzynę Orman. Uczniowie w tym dniu przyszli do szkoły w niesamowitych i niepowtarzalnych fryzurach. Ich głowy zdobiły różnego rodzaju peruki, kucyki, kitki, warkocze, irokezy itp. Dzięki zaangażowaniu i współpracy rodziców z klasy 2 a p. Justyny Jóźwiak oraz p. Eweliny Plopy w naszej szkole funkcjonował Salonik Fryzjerski, który oferował ciekawe i niepowtarzalne fryzury. Kolejki do salonu nie miały końca ale nasze zdolne mamy poradziły sobie z tym wyzwaniem- za co serdecznie im dziękujemy!

Dzień Szalonych Fryzur był dniem pełnym wrażeń i niesamowitych emocji. Zapewne na długo pozostanie w pamięci uczniów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Katarzyna Orman