DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

SZKOLNY DZIEŃ BEZPIECZEŃSTWA CYFROWEGO

Dnia 24.10.2017r.- w trakcie wydarzenia w szkole odbyło  się : 

  • Spotkanie edukatora z dyrektorem szkoły 10:30 - przedstawienie oferty projektu, zaproszenie  do udziału w konkursie Jesteśmy Cyfrowobezpieczni! .
  • Spotkanie edukatora z uczniami i nauczycielami w auli szkolnej klasy :IA,IB, IIA, IIIA,IIIB,IIIC, IVA, IVB, IVC, połączone z prezentacją filmu i prezentacją podstawowych problemów dotyczących cyberbezpieczeństwa uczniów (w tym informacji o tym, gdzie mogą otrzymać pomoc w sytuacjach kryzysowych). Zaprezentowany zostanie konkurs jesteśmy cyfrowobezpieczni!
  •   Warsztaty z uczniami – klasa VA, klasa VB, klasa VIA

 - w trakcie warsztatów została podjęta próba odwzorowania realnej sytuacji, z którą spotykały się lub mogą się spotkać dzieci np. w sytuacji sprawca−ofiara (kradzież tożsamości, podglądanie kamerą, podstęp w celu zasubskrybowania płatnej usługi) lub sytuacji często występującej (logowanie się do sieci za pomocą hasła, szyfrowanie korespondencji). Każdy z warsztatów obejmie m.in. film dostosowany do wieku uczniów, quizy sprawdzające wiedzę uczniów, prezentację merytoryczną i grę zespołową.

Wszystkich rodziców i uczniów zachęcam do skorzystania ze strony internetowej www.cyfrowobezpieczni.pl

Licznik odwiedzin

Miesiąc 917

Ogółem 84694

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
7
0
Days
0
5
Hours
3
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.