Szanowni Państwo!
Absolwenci, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy i Sympatycy
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu

Zbliża się rocznica 70-lecia powstania Naszej Szkoły oraz 10-lecia nadania jej imienia. Tak zacne jubileusze są okazją do wspólnego świętowania, na które już teraz serdecznie zapraszamy. O ustalonym terminie uroczystych obchodów powiadomimy i przypomnimy w lokalnej prasie, mediach oraz na stronach internetowych szkoły.

Tymczasem prosimy o przygotowanie i przekazanie swoich wspomnień, refleksji, zdjęć, skanów dokumentów, dyplomów, zeszytów. Będziemy wdzięczni za każde słowo, zwłaszcza z tamtych lat, na pewno w pamięci i sercu zostało coś, co warto przekazać, czym warto się podzielić. Byłoby miło, gdyby zdjęcia opatrzone zostały krótkim komentarzem, opisem wydarzenia. Nie musi to być zapis wielkich czynów, to co najważniejsze dzieje się w codzienności.

Wszelkie materiały prosimy przekazać:

1. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. pocztą tradycyjną na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Wojska Polskiego 1, 68-100 Żagań
3. osobiście do sekretariatu szkoły.

Z wyrazami szacunku i zaufania
Z nadzieją na twórczą współpracę!
Dyrekcja oraz Zespół ds. obchodów