DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

XVII DZIEŃ PAPIESKI

10.10. 2017 Obchodziliśmy w naszej szkole XVII Dzień Papieski, którego hasłem było:. „Idźmy naprzód z nadzieją „ Tego dnia cała społeczność szkolna włączyła się w Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia budując  żywy pomnik Świętego Jana Pawła II poprzez zakup kremówki papieskiej. Dzień ten jest również zachętą do tego byśmy, na co dzień podejmowali w swoim życiu wezwania Św. Jana Pawła II zawarte w jego nauczaniu.

                                                                            Elżbieta Skowrońska

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 922

Ogółem 84699

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
7
0
Days
0
6
Hours
2
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.