ŚWIĘTO DRZEWA

Dnia 10 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Święto Drzewa. Wszyscy uczniowie  oraz nauczyciele w tym dniu przyszli ubrani na zielono. Klasy 0 – III wykonały na zajęciach portrety Drzewa – prace były bardzo pomysłowe i kolorowe, a uczniowie klas IV – VI  głowili się podczas konkursu o drzewach. Punktem kulminacyjnym tego święta było sadzenie drzewek przez uczniów klas pierwszych oraz złożenie Zielonego Ślubowania, podczas którego obiecali dbać o naturalne środowisko. Taki zwyczaj czczenia Święta Drzewa jest w naszej szkole obchodzony od kilku lat.

Małgorzata Moskwa

Day