DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

ŚWIĘTO DRZEWA

Dnia 10 października 2017r. w naszej szkole odbyło się Święto Drzewa. Wszyscy uczniowie  oraz nauczyciele w tym dniu przyszli ubrani na zielono. Klasy 0 – III wykonały na zajęciach portrety Drzewa – prace były bardzo pomysłowe i kolorowe, a uczniowie klas IV – VI  głowili się podczas konkursu o drzewach. Punktem kulminacyjnym tego święta było sadzenie drzewek przez uczniów klas pierwszych oraz złożenie Zielonego Ślubowania, podczas którego obiecali dbać o naturalne środowisko. Taki zwyczaj czczenia Święta Drzewa jest w naszej szkole obchodzony od kilku lat.

                                                                                                                 Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1433

Ogółem 81713

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
2
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.