DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Uczniowie klasy 5a pod opieką wychowawczyni Anny Pinkowskiej i Jolanty Ginter przygotowali przedstawienie z okazji święta KEN. Uroczyste spotkanie z zaproszonymi gośćmi, nauczycielami uczącymi,oraz emerytowanymi, pracownikami obsługi i administracji odbyło się w czwartek 12.10.17r., natomiast apele dla uczniów klas IV-VII, oraz 0-III następnego dnia. Uczniowie przedstawili żartobliwą scenkę z życia nauczyciela, deklamowali wiersze, śpiewali piosenki, składali pedagogom życzenia. W przedstawieniu wystąpiła również Martyna Hawryluk z klVIa śpiewając piosenkę "Mądra Tola".

Sympatyczne bukieciki z kolorowych suchych liści, piękne dekoracje, życzenia, podziękowania składane nauczycielom i pracownikom oświaty, słodki poczęstunek pośród pięknego wystroju darów jesieni- tak upłynęło czwartkowe popołudnie. W piątek zaś uczniowie starsi i młodsi w skupieniu i z uwagą obejrzeli przygotowane przedstawienie oklaskując kolegów i koleżanki występujących na scenie. Samorząd Uczniowski obdarował wszystkich pracowników słodkim upominkiem oraz życzył samych sukcesów.  Na apelach podsumowano również konkursy na największą ilość dyplomów za rok szkolny 2016/17, oraz VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, którego uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1435

Ogółem 81715

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
1
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.