DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Uczniowie klasy 5a pod opieką wychowawczyni Anny Pinkowskiej i Jolanty Ginter przygotowali przedstawienie z okazji święta KEN. Uroczyste spotkanie z zaproszonymi gośćmi, nauczycielami uczącymi,oraz emerytowanymi, pracownikami obsługi i administracji odbyło się w czwartek 12.10.17r., natomiast apele dla uczniów klas IV-VII, oraz 0-III następnego dnia. Uczniowie przedstawili żartobliwą scenkę z życia nauczyciela, deklamowali wiersze, śpiewali piosenki, składali pedagogom życzenia. W przedstawieniu wystąpiła również Martyna Hawryluk z klVIa śpiewając piosenkę "Mądra Tola".

Sympatyczne bukieciki z kolorowych suchych liści, piękne dekoracje, życzenia, podziękowania składane nauczycielom i pracownikom oświaty, słodki poczęstunek pośród pięknego wystroju darów jesieni- tak upłynęło czwartkowe popołudnie. W piątek zaś uczniowie starsi i młodsi w skupieniu i z uwagą obejrzeli przygotowane przedstawienie oklaskując kolegów i koleżanki występujących na scenie. Samorząd Uczniowski obdarował wszystkich pracowników słodkim upominkiem oraz życzył samych sukcesów.  Na apelach podsumowano również konkursy na największą ilość dyplomów za rok szkolny 2016/17, oraz VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, którego uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy.

Day