VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia za nami. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu brała  w nim udział pierwszy raz. To był cudowny dzień , pełen miłych wrażeń zabawy i humoru. Uczniowie żagańskiej ,,Dwójeczki '' super znają tabliczkę mnożenia. Spośród 75 startujących uczniów wyłoniono    71 Ekspertów  Tabliczki Mnożenia. Brawo!Także nauczyciele, pracownicy szkolnej kuchni i administracji szkoły oraz  rodzice zmagali się  z tabliczką mnożenia. No coż, łatwo nie było , ale.... udało się .Wszyscy dorośli ( 41 osób) pozytywnie przeszli test z tabliczki mnożenia. Gratulacje.Uczestnicy VII Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia otrzymali certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia, które wręczyła uroczyście p.o dyrektor szkoły B.Purwiel.Konkurs zorganizowały D. Maćkowska(koordynator konkursu) przy ogromnej współpracy M. Figiel, M. Żelazek-Horodyskiej, G. Wożniak i Katarzyny Orman. (nauczycielki PSP nr 2), oraz uczniów : I. Srokowskiego, A. Wirskiego( VA),M. Hawryluk(VI A),M. Szymczak, J. Błażałek ,K. Góralczyk, J .Basińska (VII A).

Sponsorami akcji były pani Ewa Gmur i Hurtownia Chris.

Dorota Maćkowska

Day