DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ CHŁOPAKA

Dziś nasza szkoła cała wąsata, bo obchodzimy Święto Chłopaka.

Uroczyste obchody Dnia Chłopaka odbyły się 02 października 2017r. pod hasłem „Dzień Wąsów”. Z tej okazji chłopcy ubierali się w kapelusze, krawaty i oczywiście nosili wąsy.  Każdy, kto w tym dniu stał się wąsaczem nie był pytany i nie pisał niezapowiedzianych sprawdzianów. Wąsy były rozmaite: włochate, wąskie, szerokie, gęste, rzadkie, zawinięte i rozczochrane.

Milena Żelazek-Horodyska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1436

Ogółem 81716

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
2
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.