Sprzątanie Świata

W dniu 15 września 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. 11 LDKP w Żaganiu wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wzięli udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy szkoły, przyłączając się w ten sposób do akcji Sprzątania Świata. Po krótkiej pogadance na temat czystości środowiska przyrodniczego , uczniowie zaopatrzeni w worki, rękawice, odpowiedni strój i pozytywnie zmotywowani szczytnym  hasłem „Nie ma śmieci  - są surowce” ruszyli spod szkoły sprzątać świat.

Day