DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 29 września 2017r. nasza szkoła będzie uczestnikiem Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.Zapraszamy wszystkich uczniów ,którzy znają tabliczkę mnożenia,mile widziani w tym dniu rodzice ,dziadkowie,znajomi uczniów ,,dwójeczki",którym nie straszna zabawa z mnożeniem.Serdecznie zapraszamy.Każdy kto odpowie bezbłędnie na 5 działań uzyska tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Miłej zabawy.
 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
0
1
Minute
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.