DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Jarmark Michała

W tym roku po raz XXII odbył się w naszym mieście Jarmark Michała. Rozpoczął się on 8 września od barwnego korowodu, w którym uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Wyróżnialiśmy się barwami naszego Patrona, dominował więc kolor pomarańczowy i czarny. Kolory te widoczne były w naszych strojach i balonach niesionych pojedynczo albo zebranych w duże pęki. Pogoda i humory nam dopisały!

Licznik odwiedzin

Miesiąc 818

Ogółem 75965

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
1
8
Days
0
6
Hours
5
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.