DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Przedszkolaki zakończyły rok szkolny!

W dniu 22.06.2017 odbył się apel podsumowujący w oddziałach  zerowych. Każda grupa uświetniła to wydarzenie występem artystycznym, podczas którego prezentowała piękne piosenki, zabawy z dawnych lat oraz taniec w parach. Minął wspaniały rok pełen wielu działań, spotkań, zajęć i wycieczek. Przedszkolaki z najstarszej grupy 0A staną się od września uczniami klasy pierwszej. Podziękowano wszystkim rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy wkładają szczególny wysiłek, by wspomagać wiele naszych działań. Kolejny raz bardzo serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc, życzliwość, współpracę i wsparcie.  Pani dyrektor Dorota Maćkowska oraz pani wicedyrektor Milena Żelazek-Horodyska wraz z nauczycielkami wychowania przedszkolnego życzy wszystkim przedszkolakom i rodzicom, bezpiecznych, wesołych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Marta Sawicka-Szczesiak

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
6
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.