Przedszkolaki zakończyły rok szkolny!

W dniu 22.06.2017 odbył się apel podsumowujący w oddziałach  zerowych. Każda grupa uświetniła to wydarzenie występem artystycznym, podczas którego prezentowała piękne piosenki, zabawy z dawnych lat oraz taniec w parach. Minął wspaniały rok pełen wielu działań, spotkań, zajęć i wycieczek. Przedszkolaki z najstarszej grupy 0A staną się od września uczniami klasy pierwszej. Podziękowano wszystkim rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy wkładają szczególny wysiłek, by wspomagać wiele naszych działań. Kolejny raz bardzo serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc, życzliwość, współpracę i wsparcie.  Pani dyrektor Dorota Maćkowska oraz pani wicedyrektor Milena Żelazek-Horodyska wraz z nauczycielkami wychowania przedszkolnego życzy wszystkim przedszkolakom i rodzicom, bezpiecznych, wesołych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Marta Sawicka-Szczesiak