DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek, 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie klas I-III swój apel mieli o godzinie 9, a uczniowie klas IV-VI o godzinie 11. Do udziału w apelach zaproszeni zostali przedstawiciele 11. Lubuskiej Dywizji Pancernej oraz Rady Rodziców. Gościem wyjątkowym w tym dniu była pani Joanna Uchman, która po 30 latach pracy pożegnała się z naszą szkołą i swoimi wychowankami - uczniami klasy VI a. Był to bardzo szczególny i wzruszający moment. Kończący się rok szkolny był czasem wytężonej pracy, ale też wielu atrakcji i zabawy. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy i podziękowania za aktywną pracę oraz sukcesy osiągane w konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych. Podziękowania otrzymali również rodzice uczniów wzorowych, a także rodzice aktywnie uczestniczący w życiu klasowym oraz szkolnym. Uroczystości w tym dniu uświetnił swoimi występami szkolny zespół wokalny. Dyrekcja szkoły serdecznie podziękowała wszystkim za miniony rok szkolny i życzyła udanych, pełnych słońca i przygód wakacji.                                                                                                                                                           Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1434

Ogółem 81714

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.