DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Spotkanie z pisarką

W piątek, 26 maja uczniowie klas I-VI spotkali się z panią Ewą Kołodziejczyk, autorką książki pt. „Cziczi Jaszczurka z Karaibów”. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, co skłoniło autorkę do napisania książki, dlaczego tak została nazwana jaszczurka i czemu ma służyć wydanie książki w tak dużym nakładzie. Podczas spotkania poruszony też został temat wolontariatu i charytatywności. W celu zapoznania uczniów z treścią książki autorka przeczytała wybrany przez siebie jej fragment. Pod koniec spotkania był czas na zadawanie pytań, a tych pojawiło się sporo, co świadczyło o dużym zainteresowaniu uczniów. Swoje spotkanie z uczniami autorka zakończyła bardzo ważnym przesłaniem mówiąc, że „w życiu bywa różnie, ale najważniejsze, aby nigdy się nie poddawać i podążać za swoimi marzeniami”. To było bardzo ciekawe i pouczające spotkanie.

Marzena Chłopek

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
6
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.