DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Majówka!

24.05.2017 r. wybraliśmy się na wycieczkę za miasto. Sami kupiliśmy bilety na przejazd autobusem MZK. Wędrowaliśmy przez las, nad Bobrem. Obserwowaliśmy życie w stawie i słuchaliśmy co piszczy w trawie. Panie zorganizowały nam konkurencje sportowe. Biwakowaliśmy w Gorzupi. Uczniowie klasy I "a" 

Beata Purwiel

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 818

Ogółem 75965

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
1
1
8
Days
0
6
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.