Wycieczka

19 maja 2017 roku uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę edukacyjną do Centrum Przyrodniczego i Planetarium w Zielonej Górze. Pierwszym punktem naszego programu było odwiedzenie Centru Przyrodniczego ,które bawi ucząc i uczy bawiąc.Dzieci miały możliwość poznania wielu ciekawych zjawisk przyrodniczych, fizycznych i chemicznych oraz smodzielnego wykonania różnych eksperrymentów. Następnie udaliśmy się na seans filmowy prezentujacy ruch Ziemi, Słońca, Księżyca i innych ciał niebieskich po orbicie nieba w różnych porach roku. Na zakończenie wycieczki czekała dzieci niespodzianka. Odwiedziły McDonald'a gdzie zjadly swój ulubiony posiłek. Była to bardzo ciekawa i udana wycieczka, pozwalajaca uczniom poszerzyć wiedzę o wrzechświecie i poznać prawa przyrody.

Iwona Trybulińska

Day