DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Wycieczka

19 maja 2017 roku uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę edukacyjną do Centrum Przyrodniczego i Planetarium w Zielonej Górze. Pierwszym punktem naszego programu było odwiedzenie Centru Przyrodniczego ,które bawi ucząc i uczy bawiąc.Dzieci miały możliwość poznania wielu ciekawych zjawisk przyrodniczych, fizycznych i chemicznych oraz smodzielnego wykonania różnych eksperrymentów. Następnie udaliśmy się na seans filmowy prezentujacy ruch Ziemi, Słońca, Księżyca i innych ciał niebieskich po orbicie nieba w różnych porach roku. Na zakończenie wycieczki czekała dzieci niespodzianka. Odwiedziły McDonald'a gdzie zjadly swój ulubiony posiłek. Była to bardzo ciekawa i udana wycieczka, pozwalajaca uczniom poszerzyć wiedzę o wrzechświecie i poznać prawa przyrody.

 Iwona Trybulińska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1434

Ogółem 81714

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
5
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.