DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PROJEKT „TUTLANDIA”

 W czwartek, 11 maja uczniowie klasy III a spotkali się z paniami: Alicją Ptasińską i Bożeną Maksymowicz, bibliotekarkami z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żaganiu. Panie wprowadziły uczniów do krainy Tutlandii, czytając fragmenty książki Agnieszki Ginko pt. „Tutlandia. Niespodzianki”. Następnie uczniowie wykonali maski z twarzami Tutka i Tutki – bohaterów książki. Po czym cała grupa udała się pod wieżę widokową i po pokonaniu wszystkich schodów dotarła na jej szczyt. Tam po nadmuchaniu balonów i ozdobieniu ich uśmiechniętymi buziami, uczniowie wypuścili je i obserwowali ich lot. Za pokonanie schodów i dotarcie na szczyt wieży każdy uczeń otrzymał dyplom oraz medal, a na regenerację sił słodycze. To było bardzo interesujące i niecodzienne spotkanie z bohaterami książki.

Marzena Chłopek

     

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.