DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

„POLA NADZIEI”

Nasza szkoła kolejny raz wykazała wielkie serce i włączyła się w wiosenną akcję „Pola Nadziei” na rzecz Hospicjum Świętego Brata Alberta w Żarach. Dnia 19 maja zorganizowaliśmy w szkole ŻONKILOWY DZIEŃ, uczniowie i nauczyciele przybrali w tym dniu żonkilowe barwy- czyli ubrali się na żółto. Tego dnia odbyły się również pogadanki. W ten sposób społeczność szkoły wyraziła solidarność z osobami chorymi i cierpiącymi.

Monika Figiel

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1432

Ogółem 81712

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
1
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.