SPOTKANIE AUTORSKIE

12 maja uczniowie klasy IV a spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu z autorem książek dla dzieci panem Marcinem Pałaszem. Gość opowiadał o swoim życiu, o tym jak powstają jego książki, jakie były początki jego kariery pisarskiej. Dużo mówił też o swoim psie Elfie, który stał się bohaterem cyklu książek. Uczniowie mieli też możliwość zadawania pytań i kupienia książek z dedykacją od autora.  Do biblioteki szkolnej trafił również egzemplarz z wpisem autora dedykowanym wszystkim czytelnikom naszej szkolnej biblioteki. Spotkanie z tak ciekawym  i potrafiącym w humorystyczny sposób opowiadać o sobie pisarzem na długo pozostanie w naszej pamięci.

Marzena Chłopek