DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

SPOTKANIE AUTORSKIE

12 maja uczniowie klasy IV a spotkali się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu z autorem książek dla dzieci panem Marcinem Pałaszem. Gość opowiadał o swoim życiu, o tym jak powstają jego książki, jakie były początki jego kariery pisarskiej. Dużo mówił też o swoim psie Elfie, który stał się bohaterem cyklu książek. Uczniowie mieli też możliwość zadawania pytań i kupienia książek z dedykacją od autora.  Do biblioteki szkolnej trafił również egzemplarz z wpisem autora dedykowanym wszystkim czytelnikom naszej szkolnej biblioteki. Spotkanie z tak ciekawym  i potrafiącym w humorystyczny sposób opowiadać o sobie pisarzem na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1435

Ogółem 81715

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
1
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.