DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Z WIZYTĄ W WIOSCE INDIAŃSKIEJ

Dnia 26.04.2017 r. klasy trzecie były na wycieczce w Przemkowie z wychowawczyniami: E. Skrzypek, M. Ryży, K. Orman i M. Celińską. Widzieliśmy tam małe i duże dziki, strusie, barany czarne, jelenie, gęsi szare i pawia, który zaprezentował nam wspaniały ogon i powitał nas dziwnym okrzykiem. Mogliśmy przejechać się bryczką. W muzeum zobaczyliśmy zwierzęta z całego świata w ich naturalnej wielkości. Uczestniczyliśmy również w zajęciach, na których poznaliśmy życie Indian. Na koniec mogliśmy sobie zakupić pamiątki z naszej wyprawy do Wioski Indiańskiej. Spędziliśmy cały dzień bardzo aktywnie i na świeżym powietrzu, polecamy wszystkim to miejsce.

M Celińska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1435

Ogółem 81715

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
2
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.