STOP CYBERPRZEMOCY

Pod takim hasłem odbyło się spotkanie uczniów klasy VI a w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu. Spotkanie poprowadziła pani st. sierż. Monika Broda, na co dzień pracownik Komendy Policji Powiatowej w Żaganiu. Spotkanie było ciekawe, o czym świadczyły licznie zadawane pytania oraz podawane przykłady. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy reagować, gdy jesteśmy ofiarami cyberprzemocy, a także jak jej unikać.  Uczestnicy spotkania uświadomili sobie, że taka działalność jest karalna i zarówno dorośli, jak i młodzież ponoszą odpowiedzialność za tego rodzaju czyny.

Marzena Chłopek