DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

STOP CYBERPRZEMOCY

Pod takim hasłem odbyło się spotkanie uczniów klasy VI a w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żaganiu. Spotkanie poprowadziła pani st. sierż. Monika Broda, na co dzień pracownik Komendy Policji Powiatowej w Żaganiu. Spotkanie było ciekawe, o czym świadczyły licznie zadawane pytania oraz podawane przykłady. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy reagować, gdy jesteśmy ofiarami cyberprzemocy, a także jak jej unikać.  Uczestnicy spotkania uświadomili sobie, że taka działalność jest karalna i zarówno dorośli, jak i młodzież ponoszą odpowiedzialność za tego rodzaju czyny.

Marzena Chłopek

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
0
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.